Na wrocławskim rynku 15 sierpnia 2019 odbyły się uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego. Nie zabrakło na nich przedstawicieli Zrzeszenia Weteranów Działań Poza Granicami Państwa. Najpierw o godz.10.00 byliśmy w kościele garnizonowym na mszy świętej w intencji żołnierzy Garnizonu Wrocław. Potem o godz.11.30 odbył się na pl.Gołębim uroczysty apel z okazji Święta Wojska Polskiego.

Uroczysty apel, koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych i w godz. 9.00 -14.00 wystawa statyczna sprzętu wojskowego i promocja wojska na Rynku, placu Gołębim i placu Solnym to były największe atrakcje dla wrocławian.

MB

p> p> p> p> p> p> p> p> p> p> p> p>

 

NASI PARTNERZY

Wrocławski Centrum Rozwoju Społecznego

Strona www

zrzeszenie weteranów działań poza granicami państwa zrzeszenie weteranów działań poza granicami państwa

Nasza strona internetowa została uruchomiona w marcu 2016 r.
i od tego czasu na bieżąco staramy się informować swoich członków i wszystkich innych
o działalności Zrzeszenia Weteranów Działań Poza Granicami Państwa. Zachęcamy do współpracy nad redakcją strony internetowej.

Dzień weterana

Dzień Weterana

Zgodnie z ustawą dzień 29 maja ustanawia się Dniem Weterana Działań poza Granicami Państwa. Święto obchodzimy od 2012 r. razem z Międzynarodowym Dniem Uczestników Misji Pokojowych.

Centrum weterana

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa jest jednostką organizacyjną podległą Ministrowi Obrony Narodowej. Można tam uzyskać pomoc, radę oraz konsultacje prawne
i psychologiczne. Centrum współpracuj z instytucjami rządowymi oraz organizacjami
i stowarzyszeniami pozarządowymi.

Designed by JSN and MB