KOMUNIKAT  NR  5
PILNE !

Dotyczy : zaproszenia na Międzynarodowy Salon Przemysłu
           Obronnego w Kielcach w dniu 06 września 2016 roku.    Pan Pułkownik Adolf SITARZ, jak każdego roku, organizuje jednodniowy wyjazd autokarem w dniu 06 września 2016 roku o godz. 04:30 spod Klubu 4. Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu przy ul. Pretficza 23 do KIELC na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. 

Są jeszcze wolne miejsca w autokarze. Koszt wyjazdu 100 pln – w tej cenie  obiad w restauracji na terenie powiatu Kielce.

W imieniu Zarządu naszego Zrzeszenia Weteranów DzPGP do wyjazdu i uczestnictwa w tym salonie.  Ubiór obowiązujący członków naszego Zrzeszenia Weteranów.

Ewentualne pytania oraz inne uwagi proszę kierować do dnia 27 sierpnia 2016 roku  do kol. Ryszarda Woźniaka ( tel. 502 127 296,
e -mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Konieczne jest pilne podanie własnego nr PESEL, miejsca zamieszkania oraz nr telefonu.  Te dane są niezbędne do ubezpieczenia  w PZU oraz rejestracji w Kielcach w celu uzyskania indywidualnego identyfikatora i biletu wstępu.


NASI PARTNERZY

33.Baza Lotnictwa Transportowego

 

Strona www

zrzeszenie weteranów działań poza granicami państwa zrzeszenie weteranów działań poza granicami państwa

Nasza strona internetowa została uruchomiona w marcu 2016 r.
i od tego czasu na bieżąco staramy się informować swoich członków i wszystkich innych
o działalności Zrzeszenia Weteranów Działań Poza Granicami Państwa. Zachęcamy do współpracy nad redakcją strony internetowej.

Dzień weterana

Dzień Weterana

Zgodnie z ustawą dzień 29 maja ustanawia się Dniem Weterana Działań poza Granicami Państwa. Święto obchodzimy od 2012 r. razem z Międzynarodowym Dniem Uczestników Misji Pokojowych.

Centrum weterana

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa jest jednostką organizacyjną podległą Ministrowi Obrony Narodowej. Można tam uzyskać pomoc, radę oraz konsultacje prawne
i psychologiczne. Centrum współpracuj z instytucjami rządowymi oraz organizacjami
i stowarzyszeniami pozarządowymi.

Designed by JSN and MB